Mecz

Termin

Wynik

Agro Sieć Maszyny - Świecie

06.11.2016

0:3 (21:25, 12:25, 21:25)

Polot Kijewo - Grudziądz 

06.11.2016

1:3 (24:26, 21:25, 25:21, 16:25)

Agro Sieć Maszyny - Polot Kijewo

13.11.2016

1:3 (11:25, 24:26, 25:21, 21:25) 

Świecie - MUKS Spartakus Lniano

 13.11.2016

 3:0 (25:14, 25:21, 25:15)

MUKS Spartakus Lniano - Agro Sieć Maszyny

20.11.2016

3:1 (25:20, 18:25, 25:22, 25:16) 

Grudziądz - Świecie

 20.11.2016

3:0 (25:20, 30:28, 26:24) 

 

 

27 listopada:
16.20 Polot Kijewo - Świecie
17.45 MUKS Spartakus Lniano - Grudziądz

 

 

4 grudnia:
16.20 Grudziądz - Agro Sieć Maszyny
17.45 Polot Kijewo - MUKS Spartakus Lniano

 

 

Z rozgrywek wycofał się Bank Spółdzielczy Chełmno. Piątą drużyną jest MUKS Spartakus Lniano.

 

W niedzielę 6 listopada pierwsze mecze:

16.20 - Agro Sieć Maszyny - Świecie
17.45 - Polot Kijewo - Grudziądz

 

Rozpoczęcie sezonu 2016/2017 czyli XX edycji w dniu 6 listopada 2016 roku tradycyjnie w Hali Sportowej "Wodnik" ul. Krótka Chełmno
1. Świecie
2. Grudziądz
3. Agro Sieć Maszyny Chełmno
4. Polot Kijewo Królewskie
5. Bank Spółdzielczy Chełmno

Składka wraz z ubezpieczeniem 480 zł od drużyny płatna do 10 listopada.

Zmiany w regulaminie:
Gramy 3 rundy każdy z każdym - punktacja jak poprzednio.
Do rundy play-off awansują 4 najlepsze zespoły grając mecze kluuczem 1-4 oraz 2-3, do 2 wygranych pojedynków.
Zawodnicy uprawnieni do gry w play - off muszą rozegrać minimum 4 spotkania w rundzie zasadniczej.
Można do 31 grudnia zgłosić 2 zawodników dodatkowych.

Można rozegrać max 2 pojedynki w 5 w rundzie zasadniczej, kolejne to walkower, natomiast w play-off musi być 6 zawodników.

Pozostałe warunki bez zmian.

Do końca tygodnia można przesłać niepasujące niedziele aby grafik ułożyć !!

 

 

 

Końcowa klasyfikacja zespołowa:

1. Świecie

2. Grudziądz

3. Agro Sieć Maszyny Chełmno

4. Polot Kijewo Królewskie

5. Gwiazda Bukowiec

6. Bank Spółdzielczy Chełmno

 

Nagrody indywidualne:

MVP – najbardziej wartościowy zawodnik - Tomasz Wołoszuk – Świecie

 

Wyróżnienia:

Patryk Ośmieła – Świecie

Dawid Kołodziej – Grudziądz

Sławomir Wojnowski – Agro Sieć Maszyny Chełmno

 

Ceremonia zakończenia odbyła się tradycyjnie po zakończeniu meczu finałowego.

Nagrody indywidualne ufundował Starosta Powiatu Chełmińskiego, Nagrody Drużynowe Burmistrz Miasta Chełmna oraz sponsor tytularny BITLAND Mariusz Wronkowski.

Nagrody wręczali Prezes TKKF Chełmno Kazimierz Langowski oraz koordynator CHLS Janusz Pietrak.

 

 

Mecze finałowe 20 marca

16.30 o III miejsce

Agro Sieć Maszyny Chełmno - Polot 3:1

17.30 o I miejsce

Świecie - Grudziądz 3:2

 

około godziny 19.30 zaplanowane zakończenie z rozdaniem pucharów i nagród.

 

Pary 1-4 oraz 2-3

6 marca:
godzina 16.15
Świecie - Agro Sieć Maszyny Chełmno 3:0
godzina 17.30
Polot - Grudziądz 2:3

13 marca
godzina 16.15
Grudziądz - Polot 3:1
godzina 17.30
Agro Sieć Maszyny Chełmno - Świecie 0:3

Dwumecz wyłania zwycięzów. 

 

L.p.

Mecz

Termin

Miejsce

Wynik

1.

Polot Kijewo – Grudziądz

8.11. godz. 16.30

Gim. nr 2

3:2

2.

Gwiazda Bukowiec – Świecie  

8.11. godz. 18.00

Gim. nr 2

2:3

3.

Campus Po Godzinach – Bank Spółdzielczy

15.11. godz. 16.30

Gim. nr 2

3:1

4.

Świecie – Grudziądz

15.11. godz. 18.00

Gim. nr 2

3:0

5.

Bank Spółdzielczy - Polot Kijewo

  22.11. godz. 16.30

Gim. nr 2

0:3

6.

Campus Po Godzinach – Gwiazda Bukowiec

  22.11. godz. 18.00

Gim. nr 2

0:3

7.

Grudziądz – Gwiazda Bukowiec

29.11. godz. 16.30

Gim. nr 2

3:1

8.

Polot Kijewo – Świecie

29.11. godz. 18.00

Gim. nr 2

2:3

9.

Campus Po Godzinach – Grudziądz

6.12. godz. 16.30

Gim. nr 2

0:3

10.

Gwiazda Bukowiec – Bank Spółdzielczy

 6.12. godz. 18.00

Gim. nr 2

3:1

11.

Grudziądz – Bank Spółdzielczy

  13.12. godz. 16.30

Gim. nr 2

3:1

12.

Świecie – Campus Po Godzinach

 13.12. godz. 18.00

Gim. nr 2

3:0

13.

Gwiazda Bukowiec – Polot Kijewo

20.12. godz. 16.30

Gim. nr 2

0:3

14.

Bank Spółdzielczy – Świecie

  20.12. godz. 18.00

Gim. nr 2

0:3

15.

Polot Kijewo – Agro Sieć Maszyny Chełmno

10.01. godz. 16.30

Gim. nr 2

3:0

16

Świecie  – Gwiazda Bukowiec

10.01. godz. 18.00

Gim. nr 2

3:1

17.

Bank Spółdzielczy – Agro Sieć Maszyny Chełmno

17.01. godz. 16.30

Gim. nr 2

0:3

18.

Grudziądz – Polot Kijewo

17.01. godz. 18.00

Gim. nr 2

3:2

19.

Grudziądz – Świecie

24.01. godz. 16.30

Gim. nr 2

2:3

20.

Polot Kijewo - Bank Spółdzielczy

24.01. godz. 18.00

Gim. nr 2

3:1

21.

Gwiazda Bukowiec – Agro Sieć Maszyny Chełmno

31.01. godz. 16.30

Gim. nr 2

0:3

22.

Świecie – Polot Kijewo

31.01. godz. 18.00

Gim. nr 2

3:2

23.

Agro Sieć Maszyny Chełmno – Świecie

7.02. godz. 16.30

Gim. nr 2

0:3

24.

Gwiazda Bukowiec – Grudziądz

7.02. godz. 18.00

Gim. nr 2

2:3

25.

Bank Spółdzielczy – Grudziądz

  14.02. godz. 16.30

Gim. nr 2

0:3 wo

26.

Agro Sieć Maszyny Chełmno – Polot Kijewo

 14.02. godz. 18.00

Gim. nr 2

0:3

27.

Grudziądz – Agro Sieć Maszyny Chełmno

21.02. godz. 16.30

Gim. nr 2

3:1

28.

Bank Spółdzielczy  – Gwiazda Bukowiec

21.02. godz. 18.00

Gim. nr 2

3:0

29.

Gwiazda Bukowiec – Polot Kijewo

28.02. godz. 16.30

Gim. nr 2

0:3

30.

Świecie  –  Bank Spółdzielczy

28.02. godz. 18.00

Gim. nr 2

3:1

 

Do 5 stycznia można podawać terminy, które drużynom nie pasują na następne kolejki.

 

Termin zgłoszenia zawodników mija 8 listopada.

Zgłoszeń można dokonywać podczas meczów bądź pocztą elektroniczną.

 

Rozgrywki rozpoczynają się:
8 listopada:
16.30 Polot Kijewo - Grudziądz
17.45 Gwiazda Bukowiec - Świecie

15 listopada:
16.30 Campus Po Godzinach - Bank Spółdzielczy
17.45 Świecie - Grudziądz

Sala jest dostępna od godz. 16.00, a szatnie od godz. 15.45. Mecze zaczynają się punktualnie o 16.30 oraz o 17.45.

 

 

Rozpoczęcie sezonu 2015/2016 czyli XIX edycji CHLS nastąpi w dniu 8 listopada 2015 roku, tradycyjnie w Hali Sportowej "Wodnik" w Chełmnie, ul. Krótka.
Do ligi ostatecznie zgłosiło się 6 drużyn z powiatu chełmińskiego, świeckiego i grudziądzkiego.
1. Bank Spółdzielczy Chełmno
2. Campus Po Godzinach
3. Grudziądz
4. Gwiazda Bukowiec
5. Polot Kijewo Królewskie

6. Świecie

 

 

Składka wraz z ubezpieczeniem 430 zł od drużyny płatna do 10 listopada.

Zmiany w regulaminie:

System rozgrywek:

- gramy 2 rundy każdy z każdym - punktacja jak poprzednio
- do rundy play-off awansują 4 najlepsze zespoły grając 2 mecze kluuczem 1-4 oraz 2-3 (dwumecz tak jak rok wcześnie:j 3-1, 3-0 - 3pkt, 3-2 - 2 pkt - ewentualnie przy równych punktach złoty set)
- nastepnie mecz o 3 i o 1 miejsce.

 

Zawodnicy uprawnieni do gry w play - off musza rozegrać minimum 4 spotkania w rundzie zasadniczej.
Można do 31 grudnia zgłosić 2 zawodników dodatkowych.

Dopuszcza się rozegranie w fazie zasadniczej CHLS maksymalnie 2 meczów przez poszczególne drużyny w 5-osobowych składach. Trzeci i każdy następny mecz rozgrywany przez daną drużynę w fazie zasadniczej, w 5-osobowym składzie skutkuje przyznaniem walkowera dla drużyny przeciwnej.
W meczach rozgrywanych po fazie zasadniczej drużyny muszą występować bezwzględnie w minimum 6-osobowych składach. Nie spełnienie tego warunku powoduje przyznanie walkowera dla drużyny przeciwnej.


Pozostałe warunki bez zmian

Do końca tygodnia kierownicy drużyn mogą przesłać sugestie dotyczące terminów rozgrywania meczów.


Pierwsze spotkanie organizacyjne CHLS 2015/2016 odbędzie się 17 września 2015 r. (czwartek) o godz. 18.30 w restauracji Relaks w Chełmnie. Zapraszamy przedstawicieli drużyn.
 
Klasyfikacja końcowa sezonu 2014/2015:
1. CeDeKa Świecie
2. Bank Spółdzielczy Chełmno
3. Polot Kijewo Królewskie
4. Campus Po Godzinach
5. Dębowa Łąka
6. LpElektronik Grudziądz
7. Gwiazda Bukowiec
8. ALS Stolno
 
Wybrano najlepszy zawodników rozgrywek:
- najbardziej wszechstronny zawodnik „MVP” – Tomasz Wołoszuk - CeDeKa Świecie
- wyróżniający się zawodnik – Dawid Kołodziej – Bank Spółdzielczy
- wyróżniający się zawodnik – Maciej Karolczyk - Polot Kijewo Królewskie
 
Mecz o 1 miejsce
CeDeKa Świecie - Bank Spółdzielczy 3:0 (31:29, 25:18, 25:18)
 
Mecz o 3 miejsce
Polot Kijewo – Campus Po Godzinach 3:0 (25:11, 25:19, 25:17)

II runda play-off (półfinały do 2 zwycięstw):
 
Polot Kijewo – CeDeKa Świecie 1:3 (24:26, 28:26, 15:25, 24:26)
CeDeKa Świecie - Polot Kijewo 0:3 (21:25, 17:25, 25:27)
Polot Kijewo – CeDeKa Świecie 2:3 (25:17, 16:25, 18:25, 29:27, 10:15)
 

Bank Spółdzielczy - Campus Po Godzinach 3:0 (25:20, 25:23, 25:17)

Campus Po Godzinach - Bank Spółdzielczy 3:2 (25:17, 17:25, 14:25, 25:16, 15:13)

Bank Spółdzielczy - Campus Po Godzinach 3:0 (25:13, 25:20, 25:12)

 

 

Mecz o 5 miejsce:

LpElektronik Grudziądz - Dębowa Łąka 0:3 walkower
 
Mecz o 7 miejsce:
Gwiazda Bukowiec - ALS Stolno 3:1 (15:25, 25:23, 25:9, 25:21)

 

Pierwszy mecz w każdej kolejce rozpoczynamy punktualnie o godzinie 16.20 !!!
Szatnie dostępne od 15.40.

Wyniki I rundy play-off:
 
ALS Stolno - Polot Kijewo 2:3 (34:32, 20:25, 25:19, 20:25, 6:15)
Polot Kijewo – ALS Stolno 3:0 (25:20, 25:21, 25:18)
Polot Kijewo - awans do półfinału
ALS Stolno - mecz o 7 miejsce

Campus Po Godzinach - LpElektronik 2:3 (20:25, 16:25, 25:23, 25:15, 12:15)
LpElektronik – Campus Po Godzinach 2:3 (25:21, 25:20, 18:25, 21:25, 11:15); „złoty set” 6:15
Campus Po Godzinach - awans do półfinału
LpElektronik Grudziądz - mecz o 5 miejsce

Bank Spółdzielczy - Dębowa Łąka 3:1  (22:25, 25:20, 25:19, 25:23)
Dębowa Łąka – Bank Spółdzielczy 0:3  (23:25, 21:25, 21:25)
Bank Spółdzielczy Chełmno - awans do półfinału
Dębowa Łąka - mecz o 5 miejsce
 
Gwiazda Bukowiec - CeDeKa Świecie 2:3 (25:23, 25:21, 20:25, 20:25, 13:15)
CeDeKa Świecie – Gwiazda Bukowiec 3:0 (25:17, 25:22, 25:21)
CeDeKa Świecie - awans do półfinału
Gwiazda Bukowiec - mecz o 7 miejsce
 
Pierwszy mecz w każdej kolejce rozpoczynamy punktualnie o godzinie 16.20 !!!
Szatnie dostępne od 15.40.


W galerii nowe zdjęcia z meczu CeDeKa vs Gwiazda, gościnnie rozegranego w Świeciu, 18.01.2015.

Zdjęcia przysłał Przemysław Kutowski. Dziękujemy.


Wykaz zawodników poszczególnych drużyn zgłoszonych do rozgrywek, a nieuprawnionych do występowania w fazie play-off z powodu nie rozegrania w rundzie zasadniczej minimum 2 meczów:
CeDeKa Świecie:
Przemysław Drewkowski, Arkadiusz Taramas, Kuba Kalkowski, Marek Adryjenko.
ALS Stolno:
Krzysztof Kołodziejek, Damian Kujawski, Michał Żuchowski, Andrzej Małkowski, Paweł Pudrzyński.
Campus Po Godzinach:
Mateusz Lejman, Patryk Dembek, Krzysztof Watorowski.
Dębowa Łąka:
Radosław Róg, Łukasz Jaworski, Tomasz Cieślak.
LpElektronik:
Łukasz Kotkiewicz, Dawid Pęksa, Paweł Herman, Krzysztof Abram.
Polot Kijewo:
Rafał Gierczak, Jakub Brosa.

Pary 1 rundy play-off (mecz i rewanż), tworzą:
1. Polot Kijewo – ALS Stolno
2. LpElektronik – Campus Po Godzinach
3. Dębowa Łąka – Bank Spółdzielczy
4. CeDeKa Świecie – Gwiazda Bukowiec

Rozkład najbliższych meczów znajduje się na stronie Terminarz.

13 kolejka - 18.01.2015
ALS Stolno - Polot Kijewo 1:3 (23:25, 22:25, 25:17, 26:28)
CeDeKa Świecie - Gwiazda Bukowiec 0:3 (13:25, 18:25, 14:25)
Campus Po Godzinach – Dębowa Łąka 0:3 (20:25, 16:25, 14:25)
CeDeKa Świecie - Bank Spółdzielczy 3:0 (25:21, 25:23,25:20)

12 kolejka - 11.01.2015
ALS Stolno - CeDeKa Świecie 3:2 (24:26, 14:25, 25:23, 28:26, 15:1)
Polot Kijewo - Gwiazda Bukowiec 3:1 (23:25, 25:17, 25:17, 25:11)

11 kolejka - 04.01.2015
Dębowa Łąka – LpElektronik 3:1 (18:25, 25:22,25:23, 25:22)
Bank Spółdzielczy - Campus Po Godzinach 3:2 (25:21, 23:25, 10:25, 25:20, 15:11)

10 kolejka - 21.12.2014
CeDeKa Świecie - Polot Kijewo 0:3 (14:25, 21:25, 23:25)
Gwiazda Bukowiec - LpElektronik Grudziądz 0:3 (21:25, 23:25, 25:27)

9 kolejka - 14.12.2014
Bank Spółdzielczy - Dębowa Łąka 1:3 (25:21, 18:25, 12:25, 19:25)
Campus Po Godzinach – ALS Stolno 3:0 (25:18, 25:16, 25:23)

8 kolejka - 07.12.2014
LpElektronik Grudziądz – Polot Kijewo 0:3 (13:25, 22:25, 21:25)
Dębowa Łąka - Gwiazda Bukowiec 3:1 (25:13, 21:25, 25:13, 25:15)

7 kolejka - 30.11.2014
LpElektronik Grudziądz – CeDeKa Świecie 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
ALS Stolno - Bank Spółdzielczy Chełmno 1:3 (17:25, 28:26, 29:31, 23:25)

6 kolejka - 23.11.2014
ALS Stolno - Dębowa Łąka 3:1 (19:25, 25:17, 28:26, 29:27)
Gwiazda Bukowiec - Campus Po Godzinach 3:1 (20:25, 25:16, 25:22, 25:16)

5 kolejka - 16.11.2014
Campus Po Godzinach – LpElektronik Grudziądz 3:2 (19:25, 16:25, 25:23, 25:18, 15:12)
Bank Spółdzielczy – Polot Kijewo 0:3 (16:25, 22:25, 18:25)

4 kolejka - 09.11.2014
Polot Kijewo – Campus Po Godzinach 3:1 (22:25, 26:24, 25:22, 25:23)
Dębowa Łąka – CeDeKa Świecie 1:3 (25:18, 13:25, 20:25, 22:25)

3 kolejka - 02.11.2014
LpElektronik Grudziądz - Bank Spółdzielczy Chełmno 3:2
Gwiazda Bukowiec – ALS Stolno 3:1

2 kolejka - 26.10.2014
Bank Spółdzielczy vs Gwiazda Bukowiec 3:1
Campus Po Godzinach vs CeDeKa Świecie 0:3

1 kolejka - 19.10.2014
Polot Kijewo - Dębowa Łąka 3:0
ALS Stolno - LpElektronik Grudziądz 1:3
Rozpoczęcie sezonu 2014/2015 czyli XVIII edycji CHLS nastąpi w dniu 19 października 2014 roku, tradycyjnie w Hali Sportowej "Wodnik" w Chełmnie, ul. Krótka.
Do ligi ostatecznie zgłosiło się 8 drużyn z powiatu chełmińskiego, świeckiego, grudziądzkiego i wąbrzeskiego.
1. ALS Stolno
2. Bank Spółdzielczy Chełmno
3. Campus Po Godzinach
4. CeDeKa Świecie
5. Dębowa Łąka
6. Grzmoty Grudziądz.
7. Gwiazda Bukowiec
8. Polot Kijewo Królewskie

Tradycyjnie gramy w niedzielę, 2 spotkania jedno po drugim, od godziny 16 do 20.
System rozgrywek: 1 runda każdy z każdym, a następnie 3 rundy play-off.
 
W niedzielę, 19 października pierwsze mecze:
16.30 - Polot Kijewo - Dębowa Łąka
17.30 - ALS Stolno - Grzmoty Grudziądz
 
W imieniu zawodników zapraszamy !
***
 
Drugie spotkanie organizacyjne CHLS 2014/2015 odbędzie się 13 października 2014 r. (poniedziałek) o godz. 17.00 w restauracji Relaks w Chełmnie. Zapraszamy przedstawicieli drużyn.
***
Pierwsze spotkanie organizacyjne CHLS 2014/2015 odbędzie się 1 października 2014 r. (środa) o godz. 17.00 w restauracji Relaks w Chełmnie. Zapraszamy przedstawicieli drużyn.

***
Chełmińska Liga Siatkówki informuje, iż w dniach 6-7 września 2014 roku planuje przeprowadzenie turnieju siatkówki plażowej w trzech kategoriach o Puchar Burmistrza Miasta Chełmna nad Jeziorem Starogrodzkim. Dnia 6 września br. w kategorii open (wszystkie pary) oraz w dniu 7 września br. w kategorii weteranów +75 oraz kategorii kobiet. Rozpoczęcie turnieju o godzinie 9.00 dnia 6 września br. natomiast o godzinie 10.00 dnia 7 września br.
Turniej przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców powiatu chełmińskiego oraz uczestników CHLS (mogą być również spoza powiatu chełmińskiego).
 
***
CeDeKa Świecie mistrzem CHLS w sezonie 2013/2014 !!!
 
 
Klasyfikacja końcowa rozgrywek:
1. CeDeKa Świecie
2. Polot Kijewo Królewskie
3. Czarni Lniano
4. ALS Stolno
5. Bank Spółdzielczy Chełmno
6. Dębowa Łąka
7. Campus Po Godzinach
 
Wyróżnienia indywidualne dla zawodników:
- najbardziej wszechstronny zawodnik - MVP rozgrywek - Patryk Ośmieła - CeDeKa Świecie
- zawodnicy wyróżniający się:
Maciej Karolczyk - CeDeKa Świecie
Szymon Wojnowski - Polot Kijewo Królewskie
Marek Adryjenko - Czarni Lniano
***
30.03.2014
CeDeKa Świecie i Polot Kijewo Królewskie zagrają w finale CHLS 2013/2014.
W decydujących meczach półfinałowych zespół CeDeKa pewnie pokonał Czarnych Lniano (3:1), a drużyna Polotu Kijewo wygrała 3:0 z ALS Stolno.
W meczu o 3 miejsce zagrają zatem Czarni Lniano i ALS Stolno.
Gala finałowa rozgrywek już za tydzień, 06.04.2014. Serdecznie zapraszamy kibiców.

Sponsorzy

BitLand

Partnerzy

  • CeDeKa

Patroni medialni

Gazeta Pomorska


Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookie w przeglądarce. Szersze informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce cookie.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.