Końcowa klasyfikacja zespołowa CHLS 2018/2019:

 

1. Polot Kijewo Królewskie

2. Hotel Evita Osie

3. Kolorowe Motylki Toruń

4. Schumacher CeDeKa Volley Świecie

5. Agro Sieć Maszyny Chełmno

6. Dobrcz

7. Czarni Lniano

 

Nagrody indywidualne:

MVP – najbardziej wartościowy zawodnik –Paweł Miszczak – Polot Kijewo Królewskie

 

Wyróżnienia:

Denys Marchenko – Hotel Evita Osie

Łukasz Pucołowski – Kolorowe Motylki Toruń

 

Ceremonia zakończenia odbyła  się tradycyjnie po zakończeniu meczu finałowego.

Nagrody ufundował Starosta Powiatu Chełmińskiego, Burmistrz Miasta Chełmna oraz sponsor tytularny BITLAND  Mariusz Wronkowski, a także właściciel firmy Skorpionsport.pl  Tomasz Borowicz.

 

Nagrody wręczali Przewodniczący Rady Miasta Chełmna  Wojciech Strzelecki ,Prezes TKKF Chełmno Kazimierz Langowski oraz właściciel firmy Skorpionsport.pl Tomasz Borowicz .

 

14.04.2019 - Gala finałowa CHLS 2018/2019

Mecz o 3 miejsce - godz. 16:00

Schumacher CeDeKa Volley Świecie - Kolorowe Motylki Toruń 0:3 (20:25,18:25, 23:25)

Finał - godz. 17:45

Polot Kijewo Królewskie - Hotel Evita Osie 3:1 (19:25, 25:23, 25;20, 25:20)

 

07.04.2019

Kolorowe Motylki Toruń - Polot Kijewo Królewskie 0:3 (22:25,22:25, 20:25)

Schumacher CeDeKa Volley Świecie - Hotel Evita Osie 0:3 (6:25, 22:25, 11:25)

 

29.03.2019

Hotel Evita Osie - Schumacher CeDeKa Volley Świecie 3:0 (25:21, 25:14, 25;13)

Polot Kijewo Królewskie - Kolorowe Motylki Toruń 3:0 (25:18, 25:16, 25:19)

 

Zawodnicy, którzy nie są uprawnieni do gry w półfinałach chls ze względu na rozegranie zbyt małej liczby meczów w rundach zasadniczych:

Polot Kijewo Królewskie - Błażej Płomiński, Maciej Malkiewicz

Hotel Evita Osie - Andrzej Prochowski

Schumacher CeDeKa Volley Świecie - Marek Nadolny, Michał Kuhn

Kolorowe Motylki Toruń - Rafał Ronowski

 

Półfinały rozgrywek.

Pierwsze mecze wyjątkowo już w najbliższy piątek. Zapraszamy kibiców.

 

Hotel Evita Osie - Schumacher CeDeKa Volley Świecie

29.03.2019 godz. 18.00

Polot Kijewo Królewskie - Kolorowe Motylki Toruń

29.03.2019 godz. 19.30

Kolorowe Motylki Toruń - Polot Kijewo Królewskie

07.04.2019 godz. 16.20

Schumacher CeDeKa Volley Świecie - Hotel Evita Osie

07.04.2019 godz. 17.45

 

24.03.2019

Dobrcz - Hotel Evita Osie 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)

Agro Sieć Chełmno - Schumacher CeDeKa Volley Świecie 1:3 (19:25, 17:25, 25:23, 23:25)

 

17.03.2019

Kolorowe Motylki Toruń - Schumacher CeDeKa Volley Świecie 2:3 (25:18, 28:26, 21:25, 23:25, 13:15)

Agro Sieć Chełmno - Czarni Lniano 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

 

10.03.2019

Polot Kijewo - Dobrcz 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

Kolorowe Motylki Toruń - Hotel Evita Osie 1:3 (23:25, 13:25, 25:18, 14:25)

Polot Kijewo Królewskie - Schumacher CeDeKa Volley Świecie 3:1 (21:25, 25:21, 25:10, 29:27)

 

03.03.2019

Polot Kijewo – Hotel Evita Osie 3:0 (25:22, 25:18, 25:19)

Kolorowe Motylki Toruń – Dobrcz 3:1 (25:20, 25:20, 25:27, 25:17)

Czarni Lniano - Dobrcz 0:3 (15:25, 23:25, 22:25)

 

24.02.2019

Agro Sieć Maszyny – Kolorowe Motylki Toruń 0:3 (14:25, 23:25, 22:25)

Czarni Lniano – Schumacher CeDeKa Volley Świecie 0:3 (24:26, 20:25, 22:25)

 

17.02.2019

Czarni Lniano  – Polot Kijewo Królewskie  wynik  1:3  (15:25, 26:24, 14:25, 19:25)

Dobrcz - Schumacher CeDeKa Volley Świecie wynik 1:3  (18:25, 25:20, 22:25, 16:25)

Agro Sieć Maszyny  – Hotel Evita Osiewynik  0:3  (15:25, 18:25, 21:25)

 

10.02.2019

Dobrcz - Czarni Lniano  wynik  2:3  (15:25, 25:20, 26:24, 13:25, 9:15)

Agro Sieć Maszyny – Polot Kijewo Królewskie wynik  0:3  (19:25, 17:25, 11:25)

 

03.02.2019

Polot Kijewo Królewskie - Kolorowe Motylki Toruń 3:0 (25:19, 25:21, 25:22)

Czarni Lniano - Hotel Evita Osie 0:3 (13:25, 15:25, 17:25)

Hotel Evita Osie - Schumacher CeDeKa Volley Świecie 3:0 (26:24, 25:19, 25;12)

 

27.01.2019

Czarni Lniano - Kolorowe Motylki Toruń 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)

Dobrcz - Agro Sieć Maszyny Chełmno 3:2 (25:21, 28:26, 23:25, 23:25, 15:13)

 

20.01.2019

Kolorowe Motylki Toruń - Agro Sieć Maszyny Chełmno 3:2 (25:17, 22:25, 24:26, 25:16, 16:14)

 

13.01.2019

Czarni Lniano  – Polot Kijewo Królewskie wynik  0:3  (13:25, 13:25, 16:25)

Schumacher CeDeKa Volley Świecie – Polot Kijewo Królewskie wynik  1:3  (25:23, 16:25, 16:25, 14:25)

 

08.01.2019

Schumacher CeDeKa Volley Świecie - Kolorowe Motylki Toruń 3:2 (22:25, 25:17, 25:15, 20:25, 15:10)

 

04.01.2019

Polot Kijewo Królewskie - Agro Sieć Maszyny Chełmno 3:0 (25:17, 26:24, 25:20)

 

30.12.2018

Kolorowe Motylki Toruń - Czarni Lniano 2:3 (25:27, 25:21, 17:25, 25:21, 6:15)

Dobrcz - Hotel Evita Osie 0:3 (14:25, 11:25, 12:25)

 

23.12.2018

Hotel Evita Osie  – Kolorowe Motylki Toruń wynik 3:1 (25:22, 20:25, 25:14, 25:22)

Czarni Lniano – Agro Sieć Maszyny wynik  0:3 (20:25, 13:25, 18:25)

 

18.12.2018

Schumacher CeDeKa Volley Świecie - Hotel Evita Osie 1:3 (12:25, 17:25, 26:24, 15:25)

 

16.12.2018

Dobrcz - Kolorowe Motylki Toruń 0:3 (16:25, 16:25, 11:25)

Hotel Evita Osie - Agro Sieć Maszyny Chełmno 3:1 (25:17, 25:21, 23:25, 25:14)

 

09.12.2018

Hotel Evita Osie – Polot Kijewo wynik 1:3 (19:25, 25:23, 20:25, 25:27)

Hotel Evita Osie:
- Tomasz Wołoszuk - kapitan, Krzysztof Ruzga, Denys Marchenko, Tomasz Sinicki, Mateusz Piotrowski, Patryk Ośmieła, Klara Drosdowska, Wojciech Zalewski, Andrzej Prochowski
Polot:
- Michał Matuła – kapitan, Mateusz Harłoziński, Paweł Miszczak, Tomasz Kurkiewicz, Paweł Sokół, Maciej Karolczyk, Maciej Madej, Miłosz Szwaba

 

Dobrcz - Schumacher CeDeKa Volley Świecie wynik 0:3 (20:25, 17:25, 20:25)

Dobrcz:
- Mateusz Duszyński – kapitan, Marcin Kawalec, Dariusz Fugler, Dawid Partyka, Adrian Giełdon, Michał Jurek
Schumacher CeDeKa Volley Świecie:
- Tomasz Kołodziej - kapitan, Dariusz Nowacki, Jakub Chmiel, Karol Chmiel, Jakub Sawicki, Ariel Szymczak, Wiktor Umlauf, Bartosz Kuta, Łukasz Kaczmarek, Maciej Sykuła

 

02.12.2018

Schumacher CeDeKa Volley Świecie – Agro Sieć Maszyny Chełmno wynik 0:3 (25:27, 11:25, 21:25)
Schumacher CeDeKa Volley Świecie:
- Tomasz Kołodziej - kapitan, Dariusz Nowacki, Jakub Chmiel, Karol Chmiel, Jakub Sawicki, Ariel Szymczak, Wiktor Umlauf, Tomasz Rozumczyk, Łukasz Kaczmarek, Maciej Sykuła
Agro Sieć Maszyny Chełmno:
- Janusz Pietrak – kapitan, Marek Fryckowski, Krzysztof Sztylc, Rafał Balewski, Leszek Matuszewski, Błażej Skorupski, Wojciech Lewandowski, Jakub Majewski

 

Dobrcz – Polot Kijewo wynik 0:3 (10:25, 19:25, 11:25)
Dobrcz:
- Mateusz Duszyński – kapitan, Marcin Kawalec, Hirsch Grzegorz, Dawid Partyka, Adrian Giełdon
Polot:
- Michał Matuła – kapitan, Miłosz Płomiński, Paweł Miszczak, Tomasz Kurkiewicz, Paweł Sokół, Miłosz Szwaba

 

25.11.2018

Polot Kijewo Królewskie – Kolorowe Motylki Toruń 3:0 (25:18, 25:21, 25:23)

Polot:
Michał Matuła – kapitan, Mateusz Harłoziński, Maciej Karolczyk, Paweł Miszczak, Tomasz Kurkiewicz, Bartłomiej Madej, Paweł Sokół, Maciej Madej, Miłosz Szwaba

Kolorowe Motylki:
Łukasz Pucałowski – kapitan, Kacper Krzewiński, Damian Łaski, Jakub Tomaszewski, Fryderyk Markiewicz, Bartosz Podlewski, Krzysztof Babecki

 

Hotel Evita Osie – Czarni Lniano 3:0 (25:18, 25:14, 25:15)

Hotel Evita Osie:
Tomasz Wołoszuk - kapitan, Krzysztof Ruzga, Denys Marchenko, Tomasz Sinicki, Mateusz Piotrowski, Klara Drosdowska, Wojciech Zalewski, Andrzej Prochowski

Czarni Lniano:
Patryk Kohlmeyer – kapitan, Remigiusz Berent, Adam Sawicki, Grzegorz Kolano, Wysocki Patryk, Wysocki Łukasz, Wysocki Mateusz, Bartosz Sośnicki

 

18.11.2018

Agro Sieć Maszyny Chełmno – Dobrcz 3:1 (25:17, 20:25, 25:19, 25:17)
Agro Sieć Maszyny Chełmno:
- Marek Fryckowski – kapitan, Krzysztof Sztylc, Rafał Balewski, Leszek Matuszewski, Błażej Skorupski, Bartosz Urbański, Jakub Majewski

Dobrcz:

- Mateusz Duszyński – kapitan, Marcin Kawalec, Michał Jurek, Albert Grabara, Adrian Giełdon

 

Schumacher CeDeKa Volley Świecie – Czarni Lniano 3:1 (26:28, 25:21, 25:20, 26:24)

Schumacher CeDeKa Volley Świecie:

- Tomasz Kołodziej - kapitan, Dariusz Nowacki, Jakub Chmiel, Karol Chmiel, Jakub Sawicki, Ariel Szymczak, Wiktor Umlauf, Tomasz Rozumczyk, Łukasz Kaczmarek, Maciej Sykuła

Czarni Lniano:

- Patryk Kohlmeyer – kapitan, Remigiusz Brent, Adam Sawicki, Szymon Klaybor, Wysocki Patryk, Wysocki Łukasz, Wysocki Mateusz, Bartosz Sośnicki

 

 

Wpisowe do CHLS 2018/2019 wynosi 500 zł (obejmuje również ubezpieczenie).

 

CHLS 2018/2019

 

Do ligi zgłosiły się następujące zespoły:

1. Polot Kijewo Królewskie

2. Toruń
3. Agro Sieć Maszyny Chełmno
4. Schumacher CeDeKa Volley Świecie
5. Osie
6. Lniano

7. Dobrcz

 

Start rozgrywek: 18.11.2018.

Gramy jak zwykle w hali przy basenie na ul. Krótkiej, w niedziele, pierwszy mecz od godz. 16.20.

Pocztą elektroniczną Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  kierownicy drużyn mogą zgłaszać do koordynatora Chls terminy, które poszczególnym drużynom nie pasują.

Hotel Evita Osie - Schumacher CeDeKa Volley Świecie

Sponsorzy

BitLand

Partnerzy

  • CeDeKa

Strony drużyn

Schumacher CeDeKa Volley Świecie
Polot Kijewo Królewskie


Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookie w przeglądarce. Szersze informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce cookie.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.