Terminarz CHLS sezon 2018/2019

L.p.

Mecze I rundy zasadniczej

Termin

Miejsce

Wynik

1.

Agro Sieć Maszyny Chełmno - Dobrcz

18.11. godz. 16.20

Gim. nr 2

3:1

2.

Schumacher CeDeKa Volley Świecie – Czarni Lniano

18.11. godz. 17.45

Gim. nr 2

3:1

3.

Polot Kijewo Królewskie – Kolorowe Motylki Toruń

25.11. godz. 16.20

Gim. nr 2

3:0

4.

Hotel Evita Osie – Czarni Lniano

25.11. godz. 17.45

Gim. nr 2

3:0

5.

 Schumacher CeDeKa Volley Świecie - Agro Sieć Maszyny Chełmno

02.12. godz. 16.20  Gim. nr 2 0:3

6.

 Polot Kijewo Królewskie - Dobrcz

 02.12. godz. 17.45  Gim. nr 2 3:0

7.

 Hotel Evita Osie - Polot Kijewo Królewskie

 09.12. godz. 16.20  Gim. nr 2 1:3

8.

Dobrcz - Schumacher CeDeKa Volley Świecie

 09.12. godz. 17.45  Gim. nr 2 0:3
 

9.

Dobrcz – Kolorowe Motylki Toruń

16.12. godz. 16.20

Gim. nr 2

0:3

10.

Hotel Evita Osie - Agro Sieć Maszyny Chełmno

16.12. godz. 17.45

Gim. nr 2

3:1

11.

Schumacher CeDeKa Volley Świecie - Hotel Evita Osie

18.12. godz. 19.15

Świecie, Sp nr 8

1:3

12.

Hotel Evita Osie – Kolorowe Motylki Toruń

23.12. godz. 16.20

Gim. nr 2

3:1

13.

Czarni Lniano - Agro Sieć Maszyny Chełmno

23.12. godz. 17.45

Gim. nr 2

0:3

14.

Kolorowe Motylki Toruń – Czarni Lniano

  30.12. godz. 16.20

Gim. nr 2

2:3

15.

Dobrcz – Hotel Evita Osie

  30.12. godz. 17.45

Gim. nr 2

0:3

16.

Polot Kijewo Królewskie - Agro Sieć Maszyny Chełmno

04.01.19

Kijewo Królewskie

3:0

17.

Schumacher CeDeKa Volley Świecie – Kolorowe Motylki Toruń

08.01.19 godz. 19.15

Świecie, Sp nr 8

3:2

18.

Czarni Lniano – Polot Kijewo Królewskie

13.01.19r. godz. 16.20

Gim. nr 2

0:3

19.

Schumacher CeDeKa Volley Świecie – Polot Kijewo Królewskie

13.01.19r. godz. 17.45

Gim. nr 2

1:3

20.

Czarni Lniano - Dobrcz

20.01.19r. godz. 16.20

Gim. nr 2

 

21.

Kolorowe Motylki Toruń – Agro Sieć Maszyny Chełmno

20.01.19r. godz. 17.45

Gim. nr 2

3:2

 

 

 

Mecze II rundy - rewanżowej

 

 

Termin

 

 

Miejsce

 

 

Wynik

 

22.

 Czarni Lniano – Kolorowe Motylki Toruń

27.01.19r. godz. 16.20

Gim. nr 2

0:3 

23.

 Dobrcz – Agro Sieć Maszyny Chełmno 

27.01.19r. godz. 17.45

Gim. nr 2

3:2 

24.

 Polot Kijewo Królewskie – Kolorowe Motylki Toruń

3.02.19r. godz. 15.00

Gim. nr 2

3:0

25.

 Czarni Lniano – Hotel Evita Osie

3.02.19r. godz. 16.20

Gim. nr 2

0:3

26.

Hotel Evita Osie - Schumacher CeDeKa Volley Świecie

3.02.19r. godz. 17.45

Gim. nr 2

3:0

27.

Dobrcz – Czarni Lniano

10.02.19r. godz. 16.20

Gim. nr 2

2:3

28.

 Agro Sieć Maszyny Chełmno – Polot Kijewo Królewskie

10.02.19r. godz. 17.45

Gim. nr 2

0:3

29.

Czarni Lniano – Polot Kijewo Królewskie

17.02.19r. godz. 15.00

 Gim. nr 2

1:3

30.

 Dobrcz – Schumacher CeDeKa Volley Świecie

17.02.19r. godz. 16.20

Gim. nr 2

1:3

31.

 Agro Sieć Maszyny Chełmno –  Hotel Evita Osie

17.02.19r. godz. 17.45

Gim. nr 2

0:3

32.

Agro Sieć Maszyny Chełmno – Kolorowe Motylki Toruń

24.02.19r. godz. 16.20

Gim. nr 2

0:3

33.

 Czarni Lniano – Schumacher CeDeKa Volley Świecie

24.02.19r. godz. 17.45

Gim. nr 2

0:3

34.

Polot Kijewo Królewskie – Hotel Evita Osie

03.03.19r. godz. 15.00

 Gim. nr 2

3:0

35.

 Kolorowe Motylki Toruń – Dobrcz

03.03.19r. godz. 16.20

Gim. nr 2

3:1

36.

Czarni Lniano – Dobrcz

03.03.19r. godz. 17.30

Gim. nr 2

0:3

37.

Polot Kijewo Królewskie  – Dobrcz

10.03.19r. godz. 15.00

Gim. nr 2

3:0

38.

 Kolorowe Motylki Toruń – Hotel Evita Osie

10.03.19r. godz. 16.20

Gim. nr 2

1:3

 39.

 Polot Kijewo Królewskie –  Schumacher CeDeKa Volley Świecie

10.03.19r. godz. 17.45

Gim. nr 2

3:1

40.

 Kolorowe Motylki Toruń - Schumacher CeDeKa Volley Świecie

17.03.19r. godz. 16.20

Gim. nr 2

2:3

41.

 Agro Sieć Maszyny Chełmno  –   Czarni Lniano

17.03.19r. godz. 17.45

Gim. nr 2

3:0

 

42.

Dobrcz – Hotel Evita Osie

24.03.19r. godz. 15.00

Gim. nr 2

 

 

43.

 Agro Sieć Maszyny Chełmno  –   Schumacher CeDeKa Volley Świecie

24.03.19r. godz. 16.20

Gim. nr 2

 

 

 

 

 

Mecze III rundy półfinałowe

 

 

 

 

 

 

 

43.

 

1-4

 

31.03.19r. godz. 16.20

Gim. nr 2

 

 

44.

 

2-3

 

31.03.19r. godz. 17.45

Gim. nr 2

 

 

45.

 

3-2

 

07.04.19r. godz. 16.20

Gim. nr 2

 

 

46.

 

4-1

 

07.04.19r. godz. 17.45

Gim. nr 2

 

 

 

 

 

Mecze IV rundy finałowe

 

 

 

 

 

 

 

47.

 

Mecz o 3 miejsce

 

14.04.19r. godz. 16.20

Gim. nr 2

 

 

48.

 

Mecz o 1 miejsce

 

14.04.19r. godz. 17.45

Gim. nr 2

 

 

 

41. CeDeKa Świecie - Polot Kijewo 08.03. godz. 16.20 Gim. nr 2 0:3
42. Campus Po Godzinach - Bank Spółdzielczy 08.03. godz. 17.45 Gim. nr 2 3:2

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsorzy

BitLand

Partnerzy

  • CeDeKa

Strony drużyn

Schumacher CeDeKa Volley Świecie
Polot Kijewo Królewskie


Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookie w przeglądarce. Szersze informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce cookie.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.