Terminarz CHLS sezon 2012/2013

 
Faza zasadnicza

Lp.

Mecz

Termin

Miejsce

Wynik

1.

CeDeKa Świecie – Czarni Lniano

21.10. godz. 16.30

Gim. nr 2

3:1

2.

ALS Stolno – PSP Po godzinach

21.10. godz. 18.00

Gim. nr 2

1:3

3.

Polot Kijewo – Bank Spółdzielczy

28.10. godz. 16.30

Gim. nr 2

0:3

4.

CeDeKa Świecie – ALS Stolno

28.10. godz. 18.00

Gim. nr 2

2:3

5.

PSP Po godzinach - Polot Kijewo

4.11. godz. 16.30

Gim. nr 2

0:3

6.

ALS Stolno – Czarni Lniano

4.11. godz. 18.00

Gim. nr 2

2:3

7.

Czarni Lniano – Bank Spółdzielczy

18.11. godz. 16.30

Gim. nr 2

2:3

8.

Polot Kijewo – CeDeKa Świecie

18.11. godz. 18.00

Gim. nr 2

0:3

9.

Bank Spółdzielczy – PSP Po godzinach

25.11. godz. 16.30

Gim. nr 2

3:2

10.

ALS Stolno – Polot Kijewo

25.11. godz. 18.00

Gim. nr 2

1:3

11.

CeDeKa Świecie – Bank Spółdzielczy

2.12. godz. 16.30

Gim. nr 2

3:0

12.

Czarni Lniano – PSP Po godzinach

2.12. godz. 18.00

Gim. nr 2

3:0

13.

Polot Kijewo – Czarni Lniano

9.12. godz. 16.30

Gim. nr 2

3:1

14.

Bank Spółdzielczy – ALS Stolno

9.12. godz. 18.00

Gim. nr 2

 3:0

15.

PSP Po godzinach - CeDeKa Świecie

16.12. godz. 16.30

Gim. nr 2

 0:3 wo.

16.

Bank Spółdzielczy – Polot Kijewo

16.12. godz. 18.00

Gim. nr 2

 0:3

17.

Czarni Lniano – CeDeKa Świecie

13.01. godz. 16.30

Gim. nr 2

 2:3

18.

Polot Kijewo – PSP Po godzinach

13.01. godz. 18.00

Gim. nr 2

 3:1

19.

Bank Spółdzielczy – Czarni Lniano

20.01. godz. 16.30

Gim. nr 2

 2:3

20.

PSP Po godzinach - ALS Stolno

20.01. godz. 18.00

Gim. nr 2

1:3

21.

Bank Spółdzielczy – CeDeKa Świecie

27.01. godz. 16.30

Gim. nr 2

 3:0

22.

PSP Po godzinach - Czarni Lniano

27.01. godz. 18.00

Gim. nr 2

0:3

23.

CeDeKa Świecie – Polot Kijewo

3.02. godz. 16.30

Gim. nr 2

1:3

24.

Czarni Lniano – ALS Stolno

   3.02. godz. 18.00

Gim. nr 2

0:3

25.

ALS Stolno – CeDeKa Świecie

10.02. godz. 16.30

Gim. nr 2

1:3

26.

PSP Po godzinach - Bank Spółdzielczy

10.02. godz. 18.00

Gim. nr 2

0:3 wo.

27.

Polot Kijewo – ALS Stolno

17.02. godz. 16.30

Gim. nr 2

1:3

28.

CeDeKa Świecie – PSP Po godzinach

17.02. godz. 18.00

Gim. nr 2

3:2

29.

ALS Stolno – Bank Spółdzielczy

24.02. godz. 16.30

Gim. nr 2

3:1

30.

Czarni Lniano – Polot Kijewo

24.02. godz. 18.00

Gim. nr 2

2:3

 

 

Play-off

31.

1 mecz półfinałowy: CeDeKa Świecie – ALS Stolno

3.03. godz. 16.30

Gim. nr 2

3:2

32.

1 mecz półfinałowy: Polot Kijewo – Bank Spółdzielczy

3.03. godz. 18.00

Gim. nr 2

3:0

33.

2 mecz półfinałowy: Bank Spółdzielczy – Polot Kijewo

10.03. godz. 16.30

Gim. nr 2

3:0

34.

2 mecz półfinałowy: ALS Stolno – CeDeKa Świecie

10.03. godz. 18.00

Gim. nr 2

3:0

35.

3 mecz półfinałowy: CeDeKa Świecie – ALS Stolno

17.03. godz. 16.30

Gim. nr 2

3:0

36.

3 mecz półfinałowy: Polot Kijewo – Bank Spółdzielczy

17.03. godz. 18.00

Gim. nr 2

3:2

37.

Mecz o 3 miejsce: ALS Stolno - Bank Spółdzielczy

24.03. godz. 16.30

Gim. nr 2

3:2

38.

Finał: CeDeKa Świecie - Polot Kijewo Królewskie

24.03. godz. 18.00

Gim. nr 2

3:1

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsorzy

BitLand

Partnerzy

  • CeDeKa

Strony drużyn

Schumacher CeDeKa Volley Świecie
Polot Kijewo Królewskie


Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookie w przeglądarce. Szersze informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce cookie.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.