Radosław Kapczuk
Miłosz Szwaba
Marek Fryckowski
Kacper Zieliński

Drugi półfinał zapowiadał się również ciekawie przy stanie rywalizacji półfinałowej 1:1. Początek tego pojedynku jednak na to nie wskazywał ponieważ od pierwszych minut zespół BS Chełmno wyraźnie zdominował rywala i kontrolował poszczególne partie. Pierwsze dwa sety, to wyraźne zwycięstwo zawodników BS i słaba gra Polotu Kijewo. Niestety w wyniku kontuzji wyróżniający się zawodnik BS Miłosz Szwaba zszedł z boiska, co odmieniło diametralnie sytuację na boisku. Set 3 należał już do zawodników Polotu, którzy wręcz zdemolowali przeciwnika zwyciężając seta po wykluczeniu zawodnika BS czerwoną kartką aż do 11. W secie 4 zawodnicy BS podjęli walkę prowadząc przez większą część partii lecz przegrywając nieznacznie w samej końcówce. Set 5 należał już do zawodników Polotu, którzy kontrolowali grę od początku do końca zwyciężając seta do 13 oraz całe spotkanie 3:2 i awansując w ten sposób do finału.

Sędziowalił: Leszek Plak, Paulina Szwaba

Wyróżnieni zawodnicy: Polot – Błażej Skorupski, Bank – Krzysztof Sztylc.