Sławomir Sokół
Damian Kołodziejek
Paweł Sokół
Krzysztof Durtan

Pierwszy mecz fazy play-off okazał się bardo ciekawym widowiskiem. Wcześniejsze spotkania tych zespołów pokazały już, iż ALS Stolno jest trudnym przeciwnikiem dla faworyzowanego zespołu CeDeKa. Przełożyło się to na dwa pierwsze sety, w których zawodnicy ALS zaskoczyli dobrą grą i zwyciężyli zasłużenie. W tym momencie set trzeci okazał się być decydujący. Zdeterminowana drużyna zza Wisły po ciężkiej walce zwyciężyła partię 3 i dalej idąc za ciosem również partię 4 doprowadzając tym samym do tie-break'u, w którym zdeklasowała przeciwnika do 8. Potwierdziło się ponownie stare siatkarskie porzekadło - kto nie wygrywa 3:0 ten przegrywa 3:2.

Sędziował: Roman Więckowski

Wyróżnieni zawodnicy: ALS – Leszek Rzępołuch, CeDeKa – Patryk Ośmieła, Łukasz Czubkowski.