Sławomir Sokół
Krzysztof Kołodziejek
Paweł Sokół
Krzysztof Durtan

Pojedynek finalistów zeszłorocznej edycji. W roli faworyta wystąpił mistrz, czyli drużyna ze Świecia. Jednak tym razem drużyna ze Stolna zrewanżowała się za przegrany finał i po ciekawym pojedynku zwyciężyła w tie-breaku sprawiając wielką niespodziankę. Oglądając mecz można było odnieść wrażenie, iż drużyna CeDeKa ponownie zlekceważyła przeciwnika jak w meczu rewanżowym finału poprzedniej edycji, lecz tym razem zabrakło szczęścia. Pojedynek rozpoczął się od pewnej wygranej w partii 1 zespołu CeDeKa, następnie minimalnej przegranej w secie 2, co podrażniło mistrza, który w partii 3 ponownie pewnie zwyciężył. W 4 secie zbyt szybko zawodnicy zza Wisły uwierzyli w zwycięstwo i pozwolili rozegrać się zawodnikom ze Stolna, którzy zdeklasowali przeciwnika wygrywając aż 25:14. W tie-breaku zawodnicy ze Stolna z rozpędu objęli prowadzenie i do końca go nie stracili zwyciężając za 2 punkty.

Sędziował: Janusz Pietrak

Wyróżnieni zawodnicy: ALS – Sławomir Sokół, Andrzej Orłowski,  CeDeKa – Tomasz Wołoszuk.