Andrzej Kruczkowski
Patryk Bagiński
Patryk Mańkowski
Bartosz Kuta

Patrząc po ostatnich wynikach obu drużyn z zespołem CeDeKa Świecie, to zdecydowanym faworytem powinna być drużyna ze Stolna. I wydawało się to potwierdzać, lecz tylko w dwóch pierwszych setach, gdzie zawodnicy ALS kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku od pierwszego do ostatniego punktu. W secie 3 nastąpił zwrot i tym razem zawodnicy Czarnych Lniano zwyciężyli. Podrażnieni zawodnicy ze Stolna w partii 4 prowadzili od początku wyraźnie, lecz pod koniec seta zawodnicy z Lniana wyrównali i zwyciężyli na przewagi. Set 5 to przewaga drużyny Czarnych Lniano i wygrana, a co za tym idzie pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach Bitland CHLS 3:2.

Sędziowała: Paulina Szwaba

Wyróżnieni zawodnicy: ALS – Leszek Rzępołuch, Paweł Sokół, Czarni – Marek Adryjenko