Karol Rosołowski
Bogdan Szulc
Krzysztof Sztylc
Krzysztof Damrau

Bardzo zacięte spotkanie, o czym świadczą wyniki poszczególnych partii. Po pierwszym, zwycięskim secie na przewagi, zawodnicy Banku spoczęli na laurach i przegrali zdecydowanie w partii 2 z beniaminkiem z Lniana. Set trzeci był równie zacięty jak pierwszy z tym, że więcej szczęścia w końcówce mieli zawodnicy z Lniana. Prowadząc 2:1 w setach zawodnicy Lniana w partii czwartej wygrywali już 23:17 i byli o krok od zwycięstwa i zdobycia kompletu punktów. Do walki jednak zerwała się drużyna Bnku i zdobyła 8 punktów z rzędu (!) doprowadzając do tie-breaka. W secie piątym ostra walka punkt za punkt, lecz w samej końcówce 2 błędy zawodników z Lniana zostały wykorzystane przez zawodników Banku i to oni mogli się cieszyć zwycięstwem 3:2 po emocjonującym spotkaniu.

Sędziował: Leszek Plak

Wyróżnieni zawodnicy: Czarni - Damian Kuchczyński, Bank - Karol Rosołowski, Marcin Dętkoś