Grzegorz Walkiewicz
Łukasz Belt
Bartosz Kuta
Mateusz Kufel

Ponownie zaciekły pojedynek tych drużyn zakończony tak jak poprzednio 5 setami. Pierwszy set wyraźnie zwyciężony przez zawodników Banku Spółdzielczego, bo aż do 13, mógł wskazywać na jednostronny pojedynek. W secie 2 nastąpiło odrodzenie drużyny z Lniana, która uporządkowała grę i nieznacznie zwyciężyła zaskakując tym zawodników Banku. W secie 3 ponownie nieznacznie zwyciężyli zawodnicy z Lniana i aby grać dalej Bank musiał zwyciężyć w secie 4, co mu się po zaciętej walce udało. Set 5 wyrównany do stanu 10:10 i wtedy na prowadzenie 2 punktami wyszli zawodnicy z Lniana utrzymując przewagę do końca seta i rewanżując się takim samym stosunkiem za poprzednią kolejkę czyli 3:2.

Sędziował: Leszek Plak

Wyróżnieni zawodnicy: Czarni - Marek Adryjenko, Bank - kapitan nie wyróżnił nikogo.