Bartosz Nadrakowski
Maciej Karolczyk
Arkadiusz Taramas
Krystian Bednarski

Udany rewanż zespołu zza Wisły za porażkę 3:2 w pierwszej rundzie. Mecz kontrolowany przez grający równo zespół CeDeKa Świecie w 2 pierwszych partiach. W partii 3 przewagę od początku zyskał zespół ALS Stolno doprowadzając do zwycięstwa w secie, a tym samym rozbudził nadzieję na dalsze wyrównane spotkanie. Set 4 rozwiał wszelkie wątpliwości kto w tym dniu był lepszy na boisku. Zawodnicy CeDeKa od początku objęli wyraźne prowadzenie, które doprowadzili do końca zwyciężając seta oraz pojedynek stosunkiem 3:1. Zwycięstwo w tym pojedynku za 3 punkty pozwoliło zasiąść ponownie drużynie ze Świecia na fotelu lidera tegorocznych rozgrywek.

Sędziowała: Paulina Szwaba

Wyróżnieni zawodnicy: ALS - Leszek Rzępołuch, CeDeKa - Bartosz Nadrakowski