Jakub Urtnowski
Michał Matuła
Dariusz Bonisławski
Rafał Gierczak

Udany rewanż zespołu Polotu za przegraną w pierwszej rudzie. Zwycięstwo za 3 punkty zmieniło lidera w tabeli. Zacięty pojedynek rozpoczął się od minimalnego zwycięstwa zespołu ze Świecia. Set 2 był odwrotnością pierwszego gdzie tym razem zawodnicy Polotu zwyciężyli minimalnie. Od seta 3 zaczęła się dominacja zawodników Polotu, którzy pod każdym względem górowali nad przeciwnikiem zwyciężając pewnie set 3 i 4 oraz ostatecznie 3:1 i zapewniając sobie samodzielne prowadzenie w tabeli.

Sędziował: Marek Fryckowski

Wyróżnieni zawodnicy: Polot - Michał Matuła, Jakub Urtnowski, CeDeKa - kapitan nie wyróżnił nikogo.