Sławomir Sokół
Krzysztof Kołodziejek
Paweł Sokół
Krzysztof Durtan

Rewanż tych drużyn zapowiadał się ciekawie patrząc z perspektywy poprzedniego pojedynku zakończonego 3:2 dla zespołu Czarnych Lniano. Pojedynek od pierwszego gwizdka przypominał poprzednie spotkanie, czyli przewagę zespołu ALS Stolno w 2 pierwszych setach i pewne zwycięstwa. W secie trzecim, tak jak w poprzednim spotkaniu ponownie nastąpił kryzys zawodników ALS i inicjatywę od początku przejął zespół Czarnych. Tym razem jednak zawodnicy ALS zmobilizowali się i odrobili wyraźne straty, a w końcówce partii wyrównali i zwyciężyli nieznacznie do 23, zwyciężając pojedynek 3:0 i zdobywając 3 cenne punkty.

Sędziował: Marek Fryckowski

Wyróżnieni zawodnicy: ALS - Leszek Rzępołuch, Andrzej Orłowski, Czarni - Patryk Bagiński