XV edycja - sezon 2011/2012

Uczestnicy rozgrywek:

1. CeDeKa Świecie

Skład:
Tomasz Kołodziej, Łukasz Czubkowski, Bartosz Nadrakowski, Patryk Ośmieła, Paweł Skwierawski, Arkadiusz Taramas, Tomasz Wołoszuk.


2. ALS Stolno

Skład:
Mieczysław Waliczek, Damian Kołodziejek, Krzysztof Kołodziejek, Leszek Rzępołuch, Tomasz Went, Sławomir Sokół, Paweł Sokół, Wojciech Lewandowski, Marcin Wronkowski, Przemysław Żokowski.
dodatkowo:
Radosław Filipek

3. Polot Kijewo Królewskie

Skład:
Błażej Skorupski, Szymon Wojnowski, Tomasz Schabowski, Marek Kołodziej, Michał Matuła, Szymon Musiał, Paweł Miszczak, Łukasz Kirys, Adrian Gwarek, Miłosz Płomiński, Krzysztof Kromp

4. BGŻ Chełmno

Skład:
Paweł Łaniec, Andrzej Łaniec, Artur Kalinowski, Paweł Sum, Rafał Balewski, Jakub Ossowski, Tomasz Poniatowski, Zbigniew Westfalewski.

5. Bank Spółdzielczy Chełmno

Skład:
Marcin Dętkoś ,Marek Fryckowski, Radosław Kapczuk, Krzysztof Damrau, Rafał Sobociński, Karol Rosołowski, Krzysztof Sztylc, Kuba Cichowski, Bogdan Szulc, Maciej Szulc.

6. PSP Po Godzinach Chełmno

Skład:
Janusz Pietrak, Tomasz Matuszewicz, Tomasz Wojnowski, Sławomir Wojnowski, Tomasz Żurek, Tomasz Czajka, Tadeusz Szczęsny, Dawid Syryjczyk, Jakub Puławski, Marek Cerba.

7. Paintball Boys Chełmno

Skład:
Karol Zimmermann, Dawid Wójcik, Jakub Kołodko, Szymon Domagalski, Paweł Kichler, Jakub Hołda, Mateusz Szczerba, Wojtek Modrzyński, Tomasz Jędrzejewski, Miłosz Szwaba, Marcin Mrzygłód.
dodatkowo:
Szymon Nieradka

8. Geotermia Grudziądz

Skład:
Adam Studziński, Jacek Nowak, Piotr Gabrych, Marcin Grudzień, Robert Zdrojewski, Paweł Kończal , Fabian Mattik, Rafał Zdrojewski, Karol Jeliński, Sławomir Tabaczyk, Krzysztof Ruzga

 

Tabela końcowa rundy zasadniczej:

Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Sety
Małe
punkty
Punkty
1.
Geotermia Grudziądz
7
21-3
+197
21
2.
CeDeKa Świecie
7
19-8
+ 48
17
3.
Polot Kijewo
7
15-13
+11
13
4.
PSP Po Godzinach
7
14-13
- 1
11
5.
ALS Stolno
7
11-16
-22
8
6.
Bank Spółdzielczy
7
11-17
- 9
6
7.
Paintball Boys
7
8-17
- 113
5
8.
BGŻ Chełmno
7
7-19
-101
3
 
PLAY-OFF
 
Półfinały

Mecze w dniu 11.03.2012 roku:
godzina  16.30  BGŻ Chełmno - ALS Stolno   0:3
godzina  18.00  CeDeKa Świecie  - Polot Kijewo    3:0

REWANŻE

Mecze w dniu 25.03.2012 roku:
godzina 16.30 Polot Kijewo - CeDeKa Świecie 0:3 walkower
godzina 18.00 ALS Stolno - BGŻ Chełmno 3:1

Mecze w dniu 01.04.2012 roku:
Mecz o 7 miejsce godzina 16.30  Paintball Boys - Geotermia Grudziądz 3:0 walkower
Mecz o 5 miejsce godzina 18.00  PSP Po Godzinach - Bank Spółdzielczy 2:3

Mecze o 3 miejsce

w dniu 15.04.2012 roku:
godzina  16.30  BGŻ Chełmno - Polot Kijewo   0:3

REWANŻ
w dniu 22.04.2012 roku:
godzina  16.30  BGŻ Chełmno - Polot Kijewo   1:3
 
Finał
15.04.2012, godzina 18.00, CeDeKa Świecie - ALS Stolno   3:1
rewanż - 22.04.2012, godzina 18.00, CeDeKa Świecie - ALS Stolno   3:2

Klasyfikacja końcowa drużyn:
1. CeDeKa Świecie
2. ALS Stolno
3. Polot Kijewo Królewskie
4. BGŻ Chełmno
5. Bank Spółdzielczy Chełmno
6. PSP Po Godzinach Chełmno
7. Paintball Boys
8. Geotermia Grudziądz
 
Gala finałowa
 
 
Najlepsi zawodnicy rozgrywek:
Najlepszy środkowy – Rafał Sobocński - Bank Spółdzielczy Chełmno
Najlepszy rozgrywający – Michał Matuła - Polot Kijewo Królewskie
Najlepszy atakujący – Tomasz Wołoszuk - CeDeKa Świecie
Najlepszy zawodnik (MVP) – Patryk Ośmieła - CeDeKa Świecie
 
Wyróżnienia indywidualne

 

 

Szczegółow wyniki i relacje z wszystkich meczów rozegranych w ramach XV edycji CHLS, sezon 2011/2012 - zobacz

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsorzy

BitLand

Partnerzy

  • CeDeKa

Strony drużyn

Schumacher CeDeKa Volley Świecie
Polot Kijewo Królewskie


Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookie w przeglądarce. Szersze informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce cookie.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.