Terminarz CHLS sezon 2011/2012

Terminarz CHLS sezon 2012/2013 (runda zasadnicza + playoff)

 

 

L.p.
Mecz
Termin
Miejsce
Wynik
1.
Polot Kijewo – BGŻ Chełmno
16.10. godz. 16.30
Gim. nr 2
3:1
2.
Bank Spółdzielczy – ALS Stolno
16.10. godz. 18.00
Gim. nr 2
2:3
3.
PSP „Po godzinach” – Geotermia Grudziądz
23.10. godz. 16.30
Gim. nr 2
0:3
4.
CeDeKa Świecie – Paintball Boys
23.10. godz. 18.00
Gim. nr 2
3:0
5.
Bank Spółdzielczy – Polot Kijewo
30.10. godz. 16.30
Gim. nr 2
3:2
6.
ALS Stolno – PSP „Po godzinach”
30.10. godz. 18.00
Gim. nr 2
0:3
7.
BGŻ Chełmno – Paintball Boys
06.11. godz. 16.30
Gim. nr 2
0:3
8.
Geotermia Grudziądz – CeDeKa Świecie
06.11. godz. 18.00
Gim. nr 2
3:1
9.
PSP „Po godzinach” – Polot Kijewo
13.11. godz. 16.30
Gim. nr 2
1:3
10.
BGŻ Chełmno – Bank Spółdzielczy
13.11. godz. 18.00
Gim. nr 2
3:1
11.
Paintball Boys - Geotermia Grudziądz
20.11. godz. 16.30
Gim. nr 2
0:3
12.
ALS Stolno – CeDeKa Świecie
20.11. godz. 18.00
Gim. nr 2
1:3
13.
PSP „Po godzinach”– Bank Spółdzielczy
27.11. godz. 16.30
Gim. nr 2
3:1
14.
ALS Stolno – Paintball Boys
27.11. godz. 18.00
Gim. nr 2
3:1
15.
Geotermia Grudziądz - BGŻ Chełmno
04.12. godz. 16.30
Gim. nr 2
3:1
16.
Polot Kijewo – CeDeKa Świecie
04.12. godz. 18.00
Gim. nr 2
0:3
17.
Paintball Boys – Polot Kijewo
11.12. godz. 16.30
Gim. nr 2
1:3
18.
Geotermia Grudziądz – ALS Stolno
11.12. godz. 18.00
Gim. nr 2
3:0
19.
CeDeKa Świecie – Bank Spółdzielczy
18.12. godz. 16.30
Gim. nr 2
3:1
20.
BGŻ Chełmno - PSP „Po godzinach”
18.12. godz. 18.00
Gim. nr 2
0:3
21.
Polot Kijewo - Geotermia Grudziądz
08.01. godz. 16.30
Gim. nr 2
1:3
22.
BGŻ Chełmno – ALS Stolno
08.01. godz. 18.00
Gim. nr 2
1:3
23.
Bank Spółdzielczy – Paintball Boys
15.01. godz. 16.30
Gim. nr 2
3:0
24.
PSP „Po godzinach” - CeDeKa Świecie
15.01. godz. 18.00
Gim. nr 2
2:3
25.
CeDeKa Świecie - BGŻ Chełmno
22.01. godz. 16.30
Gim. nr 2
3:1
26.
ALS Stolno – Polot Kijewo
22.01. godz. 18.00
Gim. nr 2
1:3
27.
Paintball Boys – PSP „Po godzinach”
29.01. godz. 16.30
Gim. nr 2
3:2
28.
Bank Spółdzielczy - Geotermia Grudziądz
29.01. godz. 18.00
Gim. nr 2
0:3
29.
1 miejsce – 8 miejsce
05.02. godz. 16.30
Gim. nr 2
3:0
30.
2 miejsce – 7 miejsce
05.02. godz. 18.00
Gim. nr 2
3:1
31.
3 miejsce – 6 miejsce
12.02. godz. 16.30
Gim. nr 2
 
32.
4 miejsce - 5 miejsce
12.02. godz. 18.00
Gim. nr 2
 
33.
2 miejsce – 7 miejsce
26.02. godz. 16.30
Gim. nr 2
 
34.
1 miejsce – 8 miejsce
26.02. godz. 18.00
Gim. nr 2
 
35.
4 miejsce - 5 miejsce
04.03. godz. 16.30
Gim. nr 2
 
36.
3 miejsce – 6 miejsce
04.03. godz. 18.00
Gim. nr 2
 
37.
Półfinał (wygrany dwumeczu 1-8 z wygranym dwumeczu 4-5)
11.03. godz. 16.30
Gim. nr 2
 
38.
Półfinał (wygrany dwumeczu 2-7 z wygranym dwumeczu 3-6)
11.03. godz. 18.00
Gim. nr 2
 
39.
O miejsca 5-8 (przegrany dwumeczu 1-8 z przegranym dwumeczu 4-5)
18.03. godz. 16.30
Gim. nr 2
 
40.
O miejsca 5-8 (przegrany dwumeczu 2-7 z przegranym dwumeczu 3-6)
18.03. godz. 18.00
Gim. nr 2
 
41.
Półfinał (wygrany dwumeczu 3-6 z wygranym dwumeczu 2-7)
25.03. godz. 16.30
Gim. nr 2
 
42.
Półfinał (wygrany dwumeczu 4-5 z wygranym dwumeczu 1-8)
25.03. godz. 18.00
Gim. nr 2
 
43.
Mecz o 7 miejsce ( przegrany meczu nr 39 z przegranym meczu nr 40)
01.04. godz. 16.30
Gim. nr 2
 
44.
Mecz o 5 miejsce (wygrany meczu nr 39 z wygranym meczu nr 40)
01.04. godz. 18.00
Gim. nr 2
 
45.
Mecz o 3 miejsce (przegrani z półfinału)
15.04. godz. 16.30
Gim. nr 2
 
46.
Mecz o 1 miejsce ( zwycięzcy z półfinału)
15.04. godz. 18.00
Gim. nr 2
 
47.
Mecz o 3 miejsce (przegrani z półfinału)
22.04. godz. 16.30
Gim. nr 2
 
48.
Mecz o 1 miejsce ( zwycięzcy z półfinału)
22.04. godz. 18.00
Gim. nr 2
 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsorzy

BitLand

Partnerzy

  • CeDeKa

Strony drużyn

Schumacher CeDeKa Volley Świecie
Polot Kijewo Królewskie


Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookie w przeglądarce. Szersze informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce cookie.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.